تبلیغات
phonix2010 - مرسدس بنز آویزان از دیوار طبقه هفتم یک پارکینگ طبقاتی

phonix2010


جستجو
مطالب اخیر

یک دستگاه خودروی مرسدس بنز به دیوار طبقه هفتم ساختمانی مرتفع در ایالت اوکلاهما برخورد و از دیوار‌ آن عبور کرد. پارکینگ (موننور) را آقای رالف هودسون، هرگز فراموش نخواهد کرد، چرا که اشتباها به جای ترمز، پدال گاز را فشار داد و نزدیک بود که با اتومبیلش از طبقه هفتم پارکینگ سقوط کند! خوشبختانه آقای هودسون فقط نصف اتومبیلش در هوا معلق شد، اتومبیل نیز آسیب زیادی دید.

رئیس پلیس گفت که ما گزارشی از تصادف یک اتومبیل با ساختمان داشتیم، اما نمی دانستیم که با یک مرسدس آویزان از طبقه هفتم مواجه خواهیم شد! خوشبختانه کسی آسیب ندیده است و پلیس گفته که جریمه ای را برای راننده صادر نخواهد کرد! ضمنا بر اثر ریزش آجرهای دیوار خودروهایی که کنار ساختمان پارک کرده بودند به شدت آسیب دیدند. رهگذرانی که از منطقه عبور می کردند با مشاهده نیمی از خودرو که از ساختمان بیرون زده است تصور می کردند با اثر یکی از هنرمندان معاصر سروکار دارند اما با کمی دقت پی بردند اتفاقی از نوع نادر به وقوع پیوسته است.
 
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.orgگروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

برچسب ها: مرسدس بنز، آویزون، پاركینگ،

نوشته شده در چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 توسط nafas boride.... (mahshid)
درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin